ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Kamuoyuna Duyuru

Ekleme tarihi : 03 Mart 2017 Cuma - 16:19

Basın Sözcümüz Eyüp Camcı taraftarlarımızı desteğe çağırdı.

 

Çok kıymetli Orduspor aşk ile yanıp tutuşan ve bazen aşkına kızan, küzen ne olursa da olsun tek aşkı olan Mor-Beyaz sevgisinden ayrılamayan Orduspor sevdalısı taraftarlarımız;
Orduspor'da canla başla yok olmak için değil var olmak için mücadele eden kendi öz çocuklarımız olan futbolcu kardeşlerimize esasında şimdi tam olarak sahip çıkma zamanıdır. Başarılı olmanın sırlarından birisi de, geçici başarısızlıkların sizi yenmesine asla izin verilmemesidir. Ayrıca bazı engelleri zorluklar, sıkıntılar sizleri durdurmamalı aksine her bir engel, zorluk ve sıkıntılar kararlılığınızı daha da güçlendirmelidir. Dolayısıyla bazen bütün bu sıkıntılar başarının değerini artıran süslerdir. 
 
Siz değerli taraftarlarımızdan isteğim şudur ki; Lütfen bizleri geçmişinde mutlu eden, sevindire ve şu anda bütün zorluklara, sıkıntışara rağmen mücadele eden her biri aslan parçası olan kendi çocuklarımzdan oluşan Orduspor'umuza sahip çıkalım. Şahsım başta olmak üzere yıllarda ve daha düne kadar Orduspor özüne dönmeli, kendi altyapısından yetişen sporcularını oynatmalı, sahip çıkmalı diyorduk. İşte fırsat. Teknik Direktörümüzden futbolcusuna kadar kendi şehrimizin insanları. Geçmiş kırgınlıklarımızı bir tarafa bırakarak Orduspor'umuza ve çocuklarımıza sahip çıkalım. Bu tür kızgınlıklar ve küskünlükler şahıslarda olsa bile kaybedeceğimiz yarım asırlık tertemiz geçmişi ile efsane olmuş bir mazisi olan Orduspor olacaktır.
 
Büyük Orduspor taraftarı geçmişten beri kulübüne bağlılık göstererek sahip çıkmıştır. Bu haftada kendi futbolcu kardeşlerimize moral verme zamanı. Onları olumsuz eleştirmekten uzak durarak, moral bozarak değil onlara güvenerek hep birlikte bir takım olalım. Orduspor Taraftarları olarak Orduspor'umuzu yanlız bırakmayalım. Büyüklük sahip çıkma ve kucaklama ile olur. Sen de takımına sahip çık.
 
Eyüp Camcı
Orduspor Kulübü Basın Sözcüsü

 

Bu haber 1848 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu