ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Erkan Sözeri : "Bu Golle Maçı Kazansaydık"

Ekleme tarihi : 17 Aralık 2013 Salı - 18:13

Teknik Direktörümüz Erkan Sözeri Vali Kemal Yazıcıoğlu Orduspor Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi.

 

Vali Kemal Yazıcıoğlu Orduspor Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında Teknik Direktörümüz Erkan Sözeri şunları kaydetti.
 
 “BU GOLLE MAÇI KAZANSAYDIK..”
Bucaspor maçında attığımız golü maçtan sonra bana sordunuz ben de ‘televizyon da gördükten sonra yorum yapmayı daha uygun buluyorum’ demiştim. Televizyonda izledikten sonra hakikaten Emre Aygün’ün bir elle oynaması var. Bu golle maçı kazansaydık. Bunu samimiyetle söylüyorum. Takımız ve biz vicdanen kesinlikle rahat olmayacaktık. Bunun bilinmesini istiyorum. Bugüne kadar oyuncularımıza, rakibe ve hakeme saygı konusunda dileklerimiz oluyor. O saygıyı her zaman rakibe de hakeme de rakip camialara da o saygıyı her zaman benim oyuncularım göstermiştir. Emre Aygün, gitse hakeme dese ki ‘hocam ben elle dokundum, bu golü iptal et’ deseydi benim tepkim Emre Aygün’e teşekkür ederdim. Böyle bir golle maç kazanmayı isteyen bir takımda değiliz. Hep hakkaniyet tarafındayız. Maçın geneline bakıldığında üstün oynadığımızda ortadadır. 
 
 “HAKEMLERDEN HASSASİYET BEKLİYORUZ”
Bu zamana kadar hakemler hakkında hiç konuşmadık. Bir hatayı başka bir hatayla telafi etmenin manası yok. Maçın kasetini izlerseniz nedenini daha iyi anlayacaksınız. Maçın kasetini izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Dünyadaki her ligde hatalar olabiliyor. Önemli olan art niyetin olmaması. Biz bu saygıyı hakemlerimize her zaman göstereceğiz. Onlardan da hassasiyet rica ediyorum. Çünkü biz zorluklar içerisinde bu mücadelede varız. Bundan dolayı ortada bir emek var ve bu emeğe hassasiyet istiyorum. Biz aciz insanlar değiliz ki. Yani bizde sesimizi istediğimiz kadar çıkartalım. Hoş olmaz. Onun için biz duruşumuzu bozmayacağız. Aynı mücadelemize devam edeceğiz. 
 
“TAKIM AYRIMI YAPMIYORUZ”
Ankaraspor maçının bizim adımıza diğer maçlardan hiçbir farkı yok. Sadece iki aynı puanda oynayan takım ve derbi niteliğinde bir maç. Kesinlikle takım ayrımı yapmıyoruz. Tabi ki taktiksel stratejilerimiz olacak ama bunun dışında her zaman deplasmanda nasıl oynuyorsak aynı formatta oynayacağız.
 
“İKİNCİ YARI ÇOK DAHA ZORLU OLACAK”
Liderlik devamlı yer değiştiriyor. İkinci yarı çok daha zorlu olacak. Ben hep ifade ettim. İlk 8-9 takım bu olayın içinde olacak. Hakkaten zorlu ve çekişmeli yarışma. Bu yarışta en az hatayı yapan ipi göğüsleyecek. Biz de en az hatayı yapan taraf olmak istiyoruz. Özellikle takımımızdaki sakat oyuncularımız iyileştikten sonra eski trendimizi tekrar takım ruhuyla birlikte birleştireceğimizi düşünüyoruz.
 
 
 

Bu haber 2298 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   

ferdi baş

17 Aralık 2013 Salı

helal olsun be hocam sizede böyle bir açıklama yakışır kazancın helal olanı bize yarar harama bulaşma hak senden yana olacaktır.sizi saygıyla selamlıyor başarılar diliyorum. yeni kaleci antrönörüde sizinle aynı kişilikte biri rabbim yanınızda olsun yardımcınız olsun ve sizleri ayırması....