ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Büyük Orduspor Taraftarının Dikkatine

Ekleme tarihi : 01 Nisan 2014 Salı - 22:19

Küfür Etme Ettirme

 

Süper Lige yükselme hedefi ile yoluna emin adımlarla ilerleyen Ordusporumuz, PTT 1.Lig 33.hafta mücadelesinde 1461 Trabzon'u konuk edecektir. Çarşamba günü saat 16:00'da 19 Eylül Stadyumunda oynanacak olan bu zorlu mücadelede takımımızın en büyük gücü her zaman olduğu gibi yine büyük Orduspor Taraftarı olacaktır.
 
Futbol Disiplin Talimatının 52.maddesinde yapılan değişikliğe göre; Stadyumlarda topluluk halinde söz veya haraketler ile yada benzeri araçlar ile aşağılayıcı, tahrik veya taciz edici nitelikte tezahüratta bulunulmasını, devamlılık kıstası uygulanmaksızın yasaklanmıştır.
 
Talimatın değişmesi ile birlikte kulübümüze çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle 2. ihlalden dolayı 26.000 TL, toplamda ise 39.000 TL para cezası verilmiştir. 3. ihlali yapmamız durumunda 52.000 TL, 4. ihlalde ise 105.000 TL ve seyircisiz oynama cezası verilecektir.
 
Ligin bitmesine 6 hafta kala sahamızda oynayacağımız 3 final karşılaşmasında, takımımızın Büyük Orduspor Taraftarının desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Kulübümüzün aldığı cezaları ve kalan maçlarımızı dikkate alarak, sahamızda oynayacağımız karşılaşmalarda takımımızı yalnız bırakmamak ve kulübümüze destek olmak adına taraftarlarımızdan bu konuda hassasiyet bekliyor, tribünlerde çirkin ve kötü tezahürat konusunda daha dikkatli olmaya davet ediyoruz.
 
Takımını Yalnız Bırakma, Küfür Etme Ettirme!
 
Orduspor Kulübü

Bu haber 2141 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu