ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Büyük Orduspor Taraftarının Dikkatine

Ekleme tarihi : 05 Nisan 2014 Cumartesi - 09:51

Küfür Etme, Ettirme

 

Takımını Yalnız Bırakma, Küfür Etme Ettirme!
 
Futbol Disiplin Talimatının 52.maddesinde yapılan değişikliğe göre; Stadyumlarda topluluk halinde söz veya haraketler ile yada benzeri araçlar ile aşağılayıcı, tahrik veya taciz edici nitelikte tezahüratta bulunulmasını, devamlılık kıstası uygulanmaksızın yasaklanmıştır.
 
Talimatın değişmesi ile birlikte kulübümüze çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle 2. ihlalden dolayı 26.000 TL, toplamda ise 39.000 TL para cezası verilmiştir. 3. ihlali yapmamız durumunda 52.000 TL, 4. ihlalde ise 105.000 TL ve seyircisiz oynama cezası verilecektir.
 
Ligin bitimine yaklaştığımız şu dönemde, oynayacağımız 5 final karşılaşmasında, takımımızın Büyük Orduspor Taraftarının desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Kulübümüzün aldığı cezaları ve kalan maçlarımızı dikkate alarak, hem sahamızda hem de deplasmanda oynayacağımız karşılaşmalarda taraftarlarımızı çirkin ve kötü tezahürat konusunda daha dikkatli olmaya davet ediyoruz.  
 
Ayrıca Büyük Orduspor  taraftarımıza 1461 Trabzon karşılaşmasında tribünlerde sergilediği  tutum ve davranış nedeniyle ayrıca teşekkür eder, aynı hassasiyeti diğer karşılaşmalarda da göstermelerini beklediğimizi belirtiriz.
 
Orduspor Kulübü

Bu haber 1852 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu