ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Sözeri : Artık Herşey Bizim Elimizde

Ekleme tarihi : 13 Nisan 2014 Pazar - 17:48

Teknik Direktörümüz Erkan Sözeri ve Futbolcularımız karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

 

Samsunspor maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Erkan Sözeri ve futbolcularımız Eren Özen ile Canberk Dilaver şunları kaydetti;

Erkan Sözeri : "Artık herşey bizim elimizde"
"Maçtan önce bakıldığı zaman bizim açımızdan çok zordu. Sosyal medyada ve diğer çevrelerde 'Ordu - Samsun dostluğu, Samsunspor kesin 3 puan alır' denen bir ortamda Samsunspor'da oyun karakterini gösterdi. İyi bir mücadele gösterdiler. Sonuçta berabere kaldık. Dostluk kazandı ama bizim kazanmamız çok önemliydi. Kazanmak için ilk yarıda net pozisyonlar bulduk. Ama maalesef çizgiden çıkan toplar ve karşı karşıya kaldığımız pozisyonlar bir türlü gol olmayınca ister istemez bu sonuç oldu. Oyuncularımız ister istemez bir gerginlik ve stres taşıyorlar. Bu ligde kolay maç yok. Bugün ikinci yarı penaltı pozisyonumuz var. Televizyondan izleyenler penaltı olduğunu söylüyorlar. Verilseydi çok iyi olurdu. En azından öne geçme şansımız ve bunu koruma şansımız olabilirdi. Diğer sonuçlara bakıldığında da 1 puanı önemsiyoruz. Önümüzde 3 maç var. Bunları kazandığımız zaman süper lige çıkan diğer takım biz olacağız. Biz hedefimizde devam ediyoruz. Artık her şey bizim elimizde. İnşallah bunu değerlendirmek isteyerek bir üst lige çıkmak istiyoruz. 1 puanı biz kazanç olarak görüyoruz. Bizim hedefimiz Süper Lig'dir" dedi.

Eren Özen: " Top bizi sevmedi"
"Samsunspor haftalardır yenilmeyen bir takım. Ama maça iyi hazırlandık ve iyi girdik. Top bugün bizi sevmedi. Önümüzde 3 maç var ve bunları da kayıpsız atlatıp şampiyon olmak istiyoruz" diye konuştu.

Canberk Dilaver : 1 puan kötü sonuç değil"
 "Bugün kazanmak istiyorduk ama gelen sonuçların ardından 1 puanın da kötü olmadığını gördük. Kendi maçlarımıza bakıyoruz. Her şey bizim elimizde. 3 puanı da kazandığımız takdirde şampiyon oluruz" şeklinde konuştu.

Bu haber 2855 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   

veysel okut

14 Nisan 2014 Pazartesi

İnşaallah size güveniyoruz ve sizi tekrar süper ligde görmek istiyorum.Başaracağınıza da iananıyorum. Başarılar