ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Hüsnü Özkara : Süper Lig İnancımızı Kaybetmedik

Ekleme tarihi : 27 Nisan 2014 Pazar - 21:49

Teknik Direktörümüz Hüsnü Özkara ve Futbolcularımız karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundular.

 

Teknik Direktörümüz Hüsnü Özkara ve Futbolcularımız Ferhat Öztorun ile Reha Kurt karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundular.
 
"Süper Lig İnancımızı Kaybetmedik."
 
Teknik Direktörümüz Hüsnü Özkara, "Ankaraspor'un en büyük özelliği çok pas yapmasıydı. Bunu biliyorduk ama arkalarda bıraktığı boşlukları da biliyorduk. O sebeple onların pas yapmasına müsaade ettik ancak aldığımız topların final paslarında, pas trafiğinde biraz daha etkili olsak ilk yarıda 2-3'ü bulabilirdik. Bu maçın başından sonuna kadar rakibe verdiğimiz pozisyon sayısı bir ya da ikidir. Oyuncularımın mücadelesi beni mutlu etti. Cuma akşamı oyuncu arkadaşlarımızla sohbet ettik. Daha sonra cumartesi günü bir ter idmanı yaparak maça çıktık. Takımı inceledim ve oyuncu arkadaşlarımın hepsini tanıyordum. Daha önce çalıştığımız birçok oyuncu arkadaşımız vardı. Antrenmandan itibaren oyuncu arkadaşlarımızın bakışları, yüz ifadeleri  ve bizimle diyaloglarında bu maçı alacağımızı biliyorduk. Bu da sahaya çok iyi yansıdı. Biz buraya gelirken bu takımı şampiyon olacağını, şampiyon yapabileceğimizi, taraftarımızla ile birlikte bunu başarabileceğimizi söylemiştik. " diye konuştu.
 
"Herşey Son Haftaya Kaldı."
 
Kaptan Ferhat Öztorun'da, Ankaraspor'u yendikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Her şey son haftaya kaldı. Futbol bu. Hiç bir şey belli olmuyor. Biz sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Haftaya yapacağımız maçı kazanıp sonucu bekleyeceğiz" ifadelerini kullandı.
Futbolcumuz RehaKurt ise ise maçı kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, "Bütün imkansızlıklara rağmen takım olarak Süper Lige direkt çıkamasak da Play-off'ta da çıkacak güce sahip olduğumuzu gösterdik" şeklinde konuştu.

Bu haber 2757 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu  

   

Orhan

27 Nisan 2014 Pazar

Sen imparatoraun hocam seni herkes biliyor tecrubenle bigun maci aldik