ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Kombine Biletler Satışa Çıktı

Ekleme tarihi : 04 Temmuz 2014 Cuma - 17:41

Ordusporumuzun 2014-2015 sezonunda Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynayacağı müsabakalarda geçerli olacak kombine biletlerin satışına başlanmıştır.

 

Ordusporumuzun 2014-2015 sezonunda Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynayacağı müsabakalarda geçerli olacak kombine biletlerin satışına başlanmıştır.
 
Kombine Bilet Fiyatları şu şekilde;
Protokol          : 5.000,00 TL
Vip                   : 2.000,00 TL
Kapalı             : 300,00 TL
Maraton          : 200,00 TL
Kale Arkası    : 100,00 TL
 
Kombine biletler, taraftarımızın kendisine ait resimli ve Orduspor logolu Passolig kartına yüklenebilmektedir. Bu sebeple, sezonluk kombine bilet almak isteyen taraftarımızın mutlaka Passolig kartını alması gerekmektedir. 
 
Passolig Kartımı Nasıl Alırım?
Passolig Kart başvurunuzu www.passolig.com.tr web adresi ve 19 Eylül Stadyumu, Kuzey Kale arkasında bulunan E- Bilet gişesinden başvurunuzu yapıp 15 dakika içerisinde kartınızı teslim alabilirsiniz.
 
Passolig Kart ile Ordusporumuz Kazanıyor.
Satılan her Passolig Orduspor Kartı ile kulübümüz TFF payı düşüldükten sonra 6.3 TL kazanmaktadır. Bunun yanında Passolig kartlarla yapılan alışveriş işlemlerinden elde edilen gelirin %42,3’ünü kulübümüz kazanmaktadır. Taraftarlarımızın aldığı her kartla, Orduspor logolu kartıyla yaptığı her alışverişle kulübümüz kazanacaktır. 
 
Kombine Biletimi Nasıl Alırım?
Passolig kartlarına sahip taraftarlarımız sezonluk kombine biletlerini internet üzerinden passo.com.tr’den, 19 Eylül Stadyumu Kuzey Kale arkasında bulunan E- Bilet gişesinden ve Orduspor Resmi Giyim Sponsoru Piserro'nun satın alabilir.
 
Ödeme İşlemleri
Kombine kartlarda peşin ya da kredi kartı ile tek ödeme veya taksitli ödeme imkanları mevcuttur. Tüm Bonus Kredi Kartı ve World Kredi Kartlarına vade farklı 6 taksit uygulanmaktadır.
 
ÖNEMLİ NOT: 19 Eylül Stadyumu Kuzey Kale arkasında bulunan E- Bilet gişesi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca Ramazan Bayramının birinci günü 28 Temmuz Pazartesi günü hariç diğer günlerde de açık olacaktır.
 

 

Bu haber 3718 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu