ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Fikret Yılmaz : Hedef Takım Olmak İstemiyoruz

Ekleme tarihi : 11 Temmuz 2014 Cuma - 21:48

Sportif İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Tahsin Türkmen, Teknik Direktörümüz Fikret Yılmaz ve yardımcıları yeni sezonun ilk çalışması öncesi kulüp tesislerimizde basın toplantısı düzenlediler.

 

Sportif İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Tahsin Türkmen, Teknik Direktörümüz Fikret Yılmaz ve yardımcıları yeni sezonun ilk çalışması öncesi kulüp tesislerimizde basın toplantısı düzenlediler.
 
Teknik Direktörümüz Fikret Yılmaz, "Orduspor geçen sene finali yapamamış olsa da başarılı bir sezon geçirdi, inşallah biz bu bayrağı alarak ilerilere taşımak istiyoruz" diye belirtirken şöyle devam etti; “Orduspor takımı tabi ki sahaya önce yenmeye daha sonra da yenilmemeye çıkar. Burada önemli olan nokta hedef gösterilen takımlara karşı diğer takımlar sahaya daha konsantre çıkarlar. Onun için biz sessiz ve sakin olarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Allah'ın izniyle yüreğimiz temiz, niyetimiz temiz başarılı olacağız. Hedef takım olursanız işiniz çok zorlaşır. Öyle bir durumda Orduspor'un 20 milyon lira para harcaması gerekir. Bu tip şeylere dikkat etmek lazım. Şimdiye kadar alınan oyuncuların hepsi karakterli oyuncular. İnşallah güzel birliktelikle iyi bir takım oluruz. Zaten iyi bir takım olduğumuzda başarı kendiliğinden gelecektir.
 
Sportif İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Tahsin Türkmen ise transfer çalışmalarına ilişkin bilgi verirken şunları kaydetti; “ Pazartesi günü büyük ihtimalle yabancı forvet oyuncumuz Ordu'ya gelerek takıma katılacak. İç transferde Subasic, bildiğimiz kadarıyla bir takımla anlaştı. İonita'nın kendisine takım bulmasını bekliyoruz. Kamp sonrası eğer hocamız transfer isterse yeniden bir değerlendirme yapacağız" diyerek sözlerini tamamladı.
 
 
 
 
 

 

 

Bu haber 2233 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu