ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Kamuoyuna Açıklama

Ekleme tarihi : 16 Ekim 2014 Perşembe - 01:08

Görev değişikliği hakkında

 

İki hafta önce göreve başlayan ve dün itibari ile görevinden istifa eden teknik direktör Erkan Sözeri ile kulübümüzün yolları resmi olarak ayrılmıştır. Orduspor teknik sorumlusu olarak, uzun yıllar kulübümüze hizmet etmiş olan Sebahattin Akbayrak ve Muhammet Dilaver göreve getirilmişlerdir. Sebahattin Akbayrak ve Muhammet Dilaver'in yardımcılıklarını ise antrenörler Cüneyt Tiryaki, Mustafa Döngez ve Burak Akalp yapacaklardır.

Sebahattin Akbayrak Kimdir?
1971 Almanya doğumlu olan Sebahattin Akbayrak, 2010 yılından bu yana Ordusporumuzda görev yapmaktadır. Sırasıyla Uğur Tütüneker, Metin Diyadin, Hector Cuper ve Erkan Sözeri’nin antrenör olarak yardımcılığını yapan Akbayrak, kulübümüzde son olarak genel koordinatörlük görevini yürütmekteydi.

Muhammet Dilaver Kimdir?
1965 Samsun doğumlu olan Muhammet Dilaver, Samsunspor, Karabükspor ve Ordusporumuzda yardımcı antrenörlük görevinde bulunmuştur. Kulübümüzde görev yaptığı 6 sezonda 2 Şampiyonluk 3 Play-Off yaşayan Dilaver, son olarak kulübümüzde sportif direktör olarak görev almış ve geçtiğimiz sezon sonunda görevinden istifa etmişti.

Ordusporumuzun son yıllarda ki en önemli başarılarında pay sahibi olan ve önemli görevlerde bulunan değerli hocalarımıza, antrenörlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyor, camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz.
 
Orduspor Kulübü

Bu haber 3257 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu