ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’tan Kulübümüze Ziyaret

Ekleme tarihi : 29 Eylül 2015 Salı - 19:58

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’tan Kulübümüze Ziyaret

 

Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş, Ak Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz kulübümüze ziyarette bulundu.
 
Kulüp tesislerimizde Başkanımız Yaşar Pamuk, yönetim kurulu üyelerimiz ve teknik direktörümüz Sinan Bayraktar ile bir araya gelen Kurtulmuş, bir süre sohbet ettikden sonra yaptığı açıklamada şunları kaydetti.
 
"Orduspor’un büyük bir ekonomik yükün içerisinde olduğunu biliyoruz. Orduspor bir zamanlar Süper Lig'de oynamış ve tabiri yerinde ise Süper Lig'in tozunu atmış bir takım. Ancak bugün geldiği yer hiçbirimizin tatmin edeceği yer değildir. Bundan açıkçası üzüntü duyuyoruz. İnşallah el birliği ile Orduspor'u daha iyi yerlere gelmesi için gayret sarf edeceğiz. Elimizden geldiği kadarıyla bütün gücümüzle Orduspor'un yanında olacağız. Bütün Ordu kamuoyunu da Orduspor'a destek olmaya davet ediyoruz. Bizlerde üzerimize düşeni yapmış olacağız. Bu hafta Orduspor'un rakibi Bandırmaspor. İnşallah burada eğer galibiyet alırsak, galibiyet primini de biz vermiş olalım. Bunu da futbolcu arkadaşlarımıza müjdeleyelim. Ümit ederim ki galibiyet alırız" şeklinde konuştu.
 
Başkanımız Yaşar Pamuk ise Kurtulmuş'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, "Sayın Başbakan Yardımcımız'ın yaptıkları ile gurur duyuyoruz. Özellikle transfer tahtasının açılmasında maddi olarak en büyük desteği Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz vermiştir. Sayın Başbakan Yardımcımız da bazı sorunlarımız ile yakından ilgilendi. Kendisinin de bu süreçte desteklerini gördük. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
 
Konuşmaların ardından Kulüp Başkanımız Yaşar Pamuk, üzerinde isimleri yazılı Orduspor formalarını Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş’a, AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak'a ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz'a hediye etti.
 
 
 
 
 

Bu haber 2716 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu