ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Taraftarlarımızın dikkatine

Ekleme tarihi : 05 Şubat 2017 Pazar - 09:16

Basın Sözcümüz Eyüp Camcı taraftarlarımızı desteğe çağırdı.

 

Çok kıymetli Orduspor aşkı ile yanıp tutuşan, bazen aşkına küsen, ne olursa olsun tek aşkı olan Mor-Beyaz sevigisinden ayrılmayan Orduspor sevdalısı taraftarlarımız ve şu anda tek aşkımız; Orduspor'da canla başla yok olmak için değil varolmak için mücadele eden kendi öz çocuklarımız olan futbolcu kardeşlerimize esasında şimdi tam olarak sahip çıkma zamanıdır.

Başarılı olmanın sırlarından biri de geçici başarısızlıkların sizi yenmesine asla izin verilmemesidir. Ayrıca bazı engeller, zorluklar, sıkıntılar sizleri durdurmamalı bilakis her bir engel, zorluk ve sıkıntılar kararlılığınızı daha da güçlendirmelidir. Dolayısıyla bazen bütün güçlükler, zorluklar, sıkıntışar başarının değerini artıran süslerdir. Buradan çağrım şudur ki, lütfen bizleri geçmişinde mutlu eden, sevindiren şu anda ise bütün zorluklara rağmen mücadele eden herbiri aslan parçası olan kendi öz çocuklarımıza sahip çıkalım.

Ayrıca, şahsımda başta olmak üzere yıllarca ve daha düne kadar Orduspor özüne dönmeli, kendi alt yapısından yetişen sporcuları oynatmalı sahip çıkmalı diyorduk. İşte fırsat, hocamızda bu memleketin öz evladı, futbolcularımızda kendi öz evlatlarımız. Geçmiş kırgınlıklarımızı, küskünlüklerimizi, bir tarafa bırakarak Orduspor'umuza ve çocuklarımıza sahip çıkalım. Sonuç olarak bu tür kızgınlıklar, küskünlükler şahıslara da olsa bile kaybedeceğimiz yarım asırlık tertemiz geçmişi efsane olmuş bir mazisi olan Orduspor'a da olacaktır. Bu da bilinmelidir. Bugün kendi futbolcu çocuklarımızın, kardeşlerimizin morallerini olumsuz eleştirilerden uzak durarak, kucaklayarak onlara güvenerek, bizee inanan Orduspor taraftarları olarak Orduspor'umuzu yanlız bırakmayalım.

Büyük Orduspor taraftarları büyüklük sahip çıkma ile kıcaklama ile olur, o zaman sen de takımına sahip çık.

Eyüp Camcı

Orduspor Kulübü Basın Sözcüsü

 

 

Bu haber 1807 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu