ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Seçmelere Yoğun Katılım Oldu

Ekleme tarihi : 05 Ağustos 2017 Cumartesi - 18:03

4 günde 80’e yakın futbolcu seçmelere katıldı

 

Kulübümüzce 02-05 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Orduspor A takım seçmelerine yurtiçi ve yurtdışından yoğun katılım oldu.
 
2017-2018 sezonunda bölgesel amatör ligde mücadele olan Orduspor seçmelerine çoğunluğu yurtiçinden olmak üzere; Burkino Faso, Kamerun, Gine, Azerbaycan, Almanya ve Hollanda’dan seksene yakın futbolcu katıldı.
 
Teknik Direktörümüz Zafer Öztürk ve yardımcı antrenörlerimizin yanı sıra TÜFAD antrenörlerince de yakından takip edilen futbolcular 3 gün boyunca denenmiş ve yapılan değerlendirmeler sonucunda 8 futbolcunun 11 Ağustos’ta başlayacak olan hazırlık ve kamp döneminde de teknik heyet tarafından performansları gözlemlenecektir.
 
Seçmelere katılım sağlayan 6 yabancı futbolcudan 3’ü beğenilirken Bal Ligi statüsü gereğince en iyi iki futbolcuda karar kılınacaktır. 5’i yerli olmak üzere 8 futbolcu 11 Ağustos’a kadar çalışmalarına Ordu’da devam edecek ve 11 Ağustos itibariyle başlayacak olan çalışmalar sonunda da yapılacak değerlendirmeye göre ideal kadro da yer bulmak için mücadele edecektir.
 
Ayrıca 3 günlük seçmeler sonunda 1999 doğumlu iki futbolcu da alt yapımıza seçilmiştir. 11 Ağustos'da başlayan hazırlık kampının devamında 14 Ağustos’a kadar Futbol Takımımızın iskelet kadrosu oluşacak olup, nokta transferlerle de kadromuz güçlendirilerek lige hazır hale gelecektir.

Yönetim Kurulumuz titiz bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Büyük Orduspor taraftarlarının da heyecanla yeni kurulacak olan takımlarını bekledikleri bilinciyle lige de iyi bir başlangıç yapacağımızı, bu konuda da yönetim ve kulüp olarak tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizi Orduspor Yönetim Kurulu olarak saygıyla duyuruyoruz.
 
Her şey büyük Orduspor için…
 
ORDUSPOR KULÜBÜ
 

Bu haber 306 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu