ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Kulüp Binamız ve Çevre Düzenleme Projesi

Ekleme tarihi : 22 Kasım 2019 Cuma - 21:46

Kulüp binamızla birlikte, çevre düzenlemesi yapılarak altyapımız için mükemmel bir tesis projesinin startı verildi.

 

Kulüp Binası Cephe İyileştirme ve Çevre Düzenlemesi Projesi

Sağlam altyapı, şampiyon takım oluşturur bilinciyle çıktığımız yolda, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Hilmi Güler'le yaptığımız görüşmeler sonucunda mevcut kulüp binamızın cephe iyileştirme çalışmaları başlatıldı. Ayrıca, kulüp binamızın çevre düzenlemesi, otopark alanının çim saha olarak faaliyete geçmesi, hemen yanında sunî çim sahası, aydınlatma çalışması, 2 adet portatif tribün, peyzaj düzenlemesi ile birlikte kartlı giriş ve turnike sistemi de proje kapsamında yapılacak.

Her şey hazır, önümüzdeki haftalarda diğer altyapılar da tamamlanmış olacak. Oluşturulan proje ile Orduspor gücüne güç katmaya devam edecek. Buradaki altyapımızla Orduspor adeta bir futbol fabrikasına dönüşecek. Binamızın içerisinde idari ve sportif birimler, çalışma ofisleri, kulüp başkanı odası, teknik ekip ve antrenör odaları, futbolcu konaklama odaları, soyunma odaları, malzeme odası, dinlenme ve faaliyet odası yer alacak. 

Orduspor'un başarısını isteyen herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Şehrin Orduspor'a, Orduspor'un da sizlere ihtiyacı var. Bu kimliği hiç kaybetmeden, mücadele verip yaşatanlara binlerce kez teşekkür ederiz. Orduspor yeniden ayağa kalktı. Bu sene şampiyon olup önce Bölgesel Amatör Lig'e, ardından 3. Lig'e çıkarak profesyonel liglere yeniden dönüş yapacak. Hedefimiz büyük, inancımız tam. 

Store Mağazamız Yenileniyor

Kulüp binamızda bulunan store mağazamız yenileniyor. Orduspor ürünlerini internetten sipariş verebileceğiniz online store mağazamız için de gerekli çalışmaları başlattık. Kısa bir süre sonra yeni ürünlerimiz de stoklarımızda olacak. Anasayfada bulunan ankette store mağazamızda görmek istediğiniz ürün modelinin seçimini yapabilirsiniz. İnternetten verilen siparişlerinizde alacağınız ürünün stok durumu, hangi bedenlerin olduğunu, fiyat ve ürün kalitesi hakkında bilgileri bulabileceksiniz. Online siparişlerinizde ödemeyi saat 13:00'e kadar gerçekleştirdiğinizde aynı gün kargonuzun çıkışı gerçekleşmiş olacak. 13:00'den sonra verilen siparişlerinizde kargonuz bir sonraki iş gününde kargo firmasına teslim edilecektir. 

Online Satış Mağazamız açıldığında sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden duyurusunu yapacağız. Açılışa özel indirimler de sizleri bekliyor olacak. 

Proje Detayları

Bu haber 2575 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu