ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Yalanlama

Ekleme tarihi : 28 Ekim 2013 Pazartesi - 13:58

Basında çıkan asılsız haberlere karşılık açıklama...

 

24.10.2013 Tarihli “Ordu Hayat Gazetesi”nin son sayfasında manşetten  “TFF’DEN ORDUSPOR’A 5 MİLYON TL “ başlığı ile verilen haberde “Mali açıdan zor günler geçiren Orduspor ‘a Türkiye Futbol Federasyonu tarafından (TFF) 5 milyon TL. destek verildiği öğrenildi.”  Şeklindeki haber gerçek dışıdır.

Bu haberi yapan gazete TFF’den veya kulübümüzü arayarak böyle bir yardımın yapılıp yapılmadığını net bir şekilde öğrenmesi mümkün iken buna ilişkin hiçbir araştırma yapmaksızın manşetten böyle bir haber yayımlamıştır.

Bu haberle kulübümüze böyle bir maddi yardım yapıldığı algısı       yaratılarak takımımıza yok denecek kadar az olan yardım girişimlerinin önünün alınmaya çalışıldığı düşünülmektedir.

PTT 1.Lig’de şu an itibarıyla lider olan takımımızla ilgili yalan olduğu açık ve seçik olan haberleri yapanların  “insan onur ve haysiyeti ile” bağdaşmayan davranışlar içerisinde oldukları kuşkusuzdur.

Bu yalan haberi yapanların, yaptıklarının yanlarına kalmayacağını ve haberin yalan olduğu hususunu kamuoyuna saygı ile arz ederiz. Saygılarımızla. 24.10.2013

Orduspor Kulübü Adına
Basın Sözcüsü
Adem Türkmen
 

Bu haber 2413 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu