ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

OTSO'dan Orduspor'a Destek Çağrısı

Ekleme tarihi : 02 Kasım 2013 Cumartesi - 14:00

Ordu'nun en büyük markasının Orduspor olduğunu belirten Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, herkesi Orduspor'a destek olmaya çağırdı.

 

Orduspor'un yeniden Süper Lige dönmesi için birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu belirten OTSO Başkanı Servet Şahin, Orduspor'a destek için başlatacakları kampanyaya herkesin destek olmasını istedi. Servet Şahin açıklamasına şöyle devam etti. 
 
"Orduspor Ordu şehrinin takımıdır, en büyük markasıdır. Ordusporumuzun tekrar hakettiği yer olan Süper Lige dönmesi için Ordu Valimize, Belediye Başkanımıza, Siyasetçilerimize, Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına, Ordu Ticaret Borsasına, Ordu Ziraat Odasına, ORDUSİAD, ORİŞAD, ORİGAD ve diğer tüm sivil toplum kuruluşlarımıza, derneklerimize, muhtarlarımıza, güzide basınımıza ve taraftarlarımıza, kısaca hepimize önemli görevler düşüyor. Sayın Valimizin öncülüğünde Orduspor'a destek için yapmayı planladığımız kampanyaya, OTSO Başkanı olarak tüm kesimleri destek vermeye davet ediyorum. 
 
Unutulmamalıdır ki Orduspor bu şehrin takımıdır. Orduspor'umuzun bu zorlu günleri atlatarak yeniden Süper Lige dönmesi için 1000 kişiden 1.000 TL, 500 kişiden 2.500 TL, 250 kişiden 5.000 TL, 100 kişiden de 10.000 TL toplamayı hedeflediğimiz Orduspor'a destek kampanyasını en kısa zamanda başlatmak istiyoruz. Ayrıca eski başkanların, eski yöneticilerin de bu kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz. 
Kampanya kapsamında sivil toplum kuruluşlarımız mevcut üyelerinden toplayacakları parayı valiliğimize teslim edecek ve destek amaçlı toplanan paralar yine valilik aracılığı ile Orduspor Kulübüne edilecektir. Bu anlamlı kampanyaya 19 ilçemizde ki değerlerimizi de destek vermeye davet ediyorum. Ordulu siyasilerimizin, Sayın Valimizin, Belediye Başkanımızın, Oda Başkanlarımızın bu kampanyaya gerekli duyarlılığı göstereceğine ve gerekli adımların hep birlikte atılacağına inanıyorum. Hepimiz üzerimize düşeni yaparsak, Ordusporumuz Süper Lige geri dönecektir."
 
SERVET ŞAHİN'DEN 10.000 TL'LİK DESTEK
 
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, 10.000 TL vererek Orduspor'a destek kampanyasının başlangıcını yapmıştır. Sayın Şahin'e başlatmış olduğu destek kampanyasından ve yapmış olduğu katkıdan dolayı teşekkür ediyor, başlatılan bu kampanyaya tüm değerlerimizin gerekli duyarlılığı göstereceğini ümit ediyoruz. 
 
Orduspor Kulübü olarak, kampanyaya destek olan herkesi, yapılan destek bilgilerini kulübümüzün tüm yayın organları aracılığıyla kamuoyu ile paylaşacağımızı belirtmek isteriz.
 
Saygılarımızla
 
ORDUSPOR KULÜBÜ

Bu haber 2067 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu