ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

ORİŞAD'dan Orduspor'a Destek

Ekleme tarihi : 09 Kasım 2013 Cumartesi - 22:40

Ordu İş Adamları Derneği Ordusporumuza destek verdi.

 

ORİŞAD Yönetim kurulu başkanı Avni Yılmaz Ordusporumuzun 2013-2014 sozenuna işilkin açıklamalarda bulunurken kulübümüze Kombine desteğinde bulundu.
 
Avni Yılmaz Açıklamasında "Ordu'muzun marka şehir olması yönünde Büyük görev üslenen şehir kulubümüz Orduspormuzun hedefleri doğrultusunda küçük bir katkı sağlamak amacıyla bizlerde taşın altına elimizi koyduk" dedi.
 
Özellikle Sanayisi, Ticaret hacmi, Sosyo-Ekonomik yapısı her geçen gün büyüyen artan Ordu'muzun markası haline gelen Ordusporumuzun da bu bağlamda büyüme gösterdiğini, bu büyümeninde beraberinde ekonomik sorunlarıda getirebileceğini vurgularken; layik olduğu yerde Ordusporumuz'u görmek bizleri de mutlu eder. Bu bağlamda ORİŞAD Olarak bizlerde Kulübümüze 200 Kombine ile destek olmaya çalıştık. Tüm iş adamlarımızın Esnafımız ve Halkımızın bu gayreti ve çabayı göstermesini temenni ediyoruz. İnşallah hedefleri doğrultusunda Ordu kentinin yıldızı olmaya ve kentimizi Spor alanında en iyi şekilde temsil etmeye devam eder.
 
Tüm taraftar ve halkımızın bu özveriyi göstermesinin zor olmadığını da dile getiren ORİŞAD Yönetim Kurulu başkanı Avni Yımaz; "Kenti, halkı , tarftarları, iş dünyası ve iş adamlarıyla kucaklaşmış bir türübün görmek bizi güçlü kılar. Ordusporumuza başarılarının da devamını dilerim"  dedi.
 
Orduspor Yönetim kurulu olarak özverili davranışlarından dolayı ORİŞAD üyeleri ve Yönetim Kuruluna, Sayın Avni Yılmaz'ın şahsına birkez daha teşekkür ederiz.
 
Orduspor Yönetim Kurulu

Bu haber 2141 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu