ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Ankamar İle Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

Ekleme tarihi : 31 Ağustos 2014 Pazar - 12:07

Ankamar, Futbol Takımımızın forma arkasına sponsor olmuştur.

 

Kulüp  tesislerimizde Mali, İdari ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Adem Türkmen, Sponsorluk, Reklam, Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Cemil Güldaş ve Ankamar AVM Yönetimi Kurulu Başkanı Emin Dinçsoy’un katılımıyla gerçekleştirilen törende, sponsorluk anlaşmasına imza atıldı. Yapılan anlaşma gereği; Ankamar, Futbol Takımımızın forma arkasına sponsor olmuştur.

Orduspor için önemli ve sevinçli bir gün yaşadıklarını belirten Mali, İdari ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız "Ankamar markası Ordu için çok önemli bir markadır. Yerel bir firmamızdır. Yapılan bu anlaşmayla Ankamar, Orduspor’un yanında olduğunu birkez daha göstermiştir" dedi.
 
Sponsorluk, Reklam, Pazarlamadan Sorumlu Yöneticimiz Cemil Güldaş ise, “ Gittikçe güçlenen markamız Ankamar’ın, Futbol Takımı'na forma sırt sponsoru olmasından büyük mutluluk duyduk. Anlaşma her iki tarafa da hayırlı, uğurlu olsun” dedi. Ankamar AVM Yönetim Kurulu Başkanı Emin Dinçsoy  da, Orduspor’a bu zor günde destek oldukları için ayrı bir mutluluk yaşadıklarını söyledi.
 

 

 

  

  

 

Bu haber 4551 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu