ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Muhtarlar Derneği’nden Ordusporumuza Destek

Ekleme tarihi : 17 Eylül 2014 Çarşamba - 15:55

Ordu Muhtarlar Derneği bünyesinde görev yapan Ordu merkez muhtarları 2014-2015 sezonu kombine biletlerini alarak kulübümüze maddi destekde bulundu.

 

Ordu Muhtarlar Derneği bünyesinde görev yapan Ordu merkez muhtarları 2014-2015 sezonu kombine biletlerini alarak kulübümüze maddi destekde bulundu.
 
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Mali, İdari ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Adem Türkmen şunları kaydetti; “Öncelikle bu anlamlı ziyaretten dolayı başta Muhtarlar Derneği başkanı Hüseyin Akdeniz olmak üzere değerli muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu sezon bizim birlik ve beraberlik senemiz ve Ordusporumuzun yılı olacak diye düşünüyorum. Ordu Muhtarlar Derneği’nin yapmış olduğu bu anlamlı desteğin diğer derneklerimize de örnek olmasını dileyerek, tekrar kendilerine çok teşekkür ediyorum. “ ifadelerini kullandı.
 
Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Akdeniz ise yaptığı açıklamada, “Ordu Muhtarlar Derneği olarak Ordusporumuza 2014-2015 futbol sezonunda başarılar diliyoruz. Takımımızı tekrar Süper Lig’de temenni ediyoruz. Ordu şehri kulübümüze ne kadar katkı sağlarsa takımımız o kadar güçlü ve başarılı olur diye düşünüyorum. Dolayısı ile biz kendi üzerimize düşen noktada Ordu merkezde bulunan arkadaşlarımız ile birlikte yapmış olduğumuz kampanya kapsamında; Ordu Muhtarlar Derneği olarak mevcut muhtar sayımız kadar passolig kartlarımızı alarak bugün kulübümüzde kombine biletlerimizi yükletmiş bulunuyoruz. Dolayısı ile ben buradan ilçe muhtar dernek başkanlarınada mesaj yollayarak, onlarında kendi ilçelerinde bulunan muhtar arkadaşlarımız ile birlikte kampanyaya katkıda bulunarak kulübümüze destek olmaya davet ediyoruz. “
 
 

 

Bu haber 4367 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu