ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Anemon Oteller Grubu İle Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

Ekleme tarihi : 24 Eylül 2014 Çarşamba - 14:32

Ordusporumuz ile Anemon Oteller Grubu arasında konaklama protokolü imzalandı.

 

Ordu Anemon Otel’de gerçekleşen imza törenine Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Adem Türkmen, Sponsorluk Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yöneticimiz Cemil Güldaş ile Anemon Oteller Zinciri Yönetim Kurulu Onursal Başkanı İsmail Akçura katıldı.
 
Yapılan anlaşmaya göre Ordusporumuz deplasman maçlarına gittiği illerde ücretsiz olarak Anemon Otelleri'nde konaklayacak.  Anemon Oteller Zinciri Yönetim Kurulu Onursal Başkanı İsmail Akçura yaptığı açıklamada Orduspor’un Süper Lig hedefi doğrultusunda takıma destek olmak için böyle bir karar aldıklarını ifade ederek, "Anemon Oteli'nin bulunduğu illerde Orduspor ücretsiz konaklama yapacak. Biz de Orduspor’a bu şekilde destek olacağız. Umarız Orduspor hedeflerine ulaşır" diye konuştu.
 
Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Adem Türkmen takımların futbolcu ve personel giderleri dışında en büyük giderinin deplasman giderleri olduğunu söyledi. Anemon Oteller Zinciri ile işbirliği içinde olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Türkmen, bu sponsorluğun imzalanmasında destek veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a teşekkür etti.
 
Sponsorluk Reklam Pazarlamadan Sorumlu Yöneticimiz Cemil Güldaş ise sponsorluk anlaşması yaparak deplasman giderlerini yarı yarıya azaltmaya çalıştıklarını belirtirken, "Bu konuda Anemon Oteller Grubu, Orduspor’a sahip çıktı. Deplasman maçına gideceğimiz 10 ilde otelleri var ve buralarda konaklama yapacağız. Konaklama giderlerine ücret ödemeyeceğiz. Bu anlaşma kulübümüze büyük katkı sağlayacak. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’ın da desteği çok büyük, kendisine Orduspor'umuz için verdiği yoğun çaba için teşekkürlerimizi sunar ve Anemon Otellerine katkılarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.
 

 

 

Bu haber 5627 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu