ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Uzungöl Su İle Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

Ekleme tarihi : 14 Ekim 2014 Salı - 22:54

İçme suyu sektörünün önemli markalarından Uzungöl Doğal Kaynak Suyu, Ordusporumuza sponsor oldu.

 

İçme suyu sektörünün önemli markalarından Uzungöl Doğal Kaynak Suyu, Ordusporumuza sponsor oldu. Yapılan anlaşma kapsamında; Uzungöl Doğal Kaynak Suyu, 2014 - 2015 futbol sezonu boyunca kulübümüzün 'Resmi Sponsoru' olarak yer alacak ve su ihtiyaçlarını karşılayacak.

Kulüp Tesislerimizde gerçekleştirilen imza törenine Mali, İdari ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Adem Türkmen, Sponsorluk, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yöneticimiz Cemil Güldaş ve Uzungöl Doğal Kaynak Suyu Genel Müdürü Adem Akkaya katıldı.

İmza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Uzungöl Doğal Kaynak Suyu Genel Müdürü Adem Akkaya, “Spor sponsorlarının giderek azaldığı günümüzde, Orduspor’un yanında olmak bizim için memnuniyet verici. Özellikle Orduspor’un Karadeniz’in en büyük temsilcilerinden olması, sponsorluğumuzu daha anlamlı hale getiriyor. Biz Trabzon firmasıyız. Bu sponsorluk, Uzungöl Doğal Kaynak Suyu ailesinin, Ordu’ya ve Ordulu’ya ayrı bir sevgi saygı beslediğini gösteriyor. İnşallah bu sponsorluk anlaşmamız, Orduspor’un başarısında bir katkı olur.” diye konuştu.

Mali, İdari ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Adem Türkmen ve Sponsorluk, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yöneticimiz Cemil Güldaş ise yaptıkları açıklamada; , "Uzungöl Doğal Kaynak Suyu bizim su sponsorumuz oldu. Katkılarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bu anlaşmanın ilerleyen yıllarda da sürmesini temenni ediyoruz" ifadelerini kullandılar.
 

Bu haber 3067 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu