ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Kamuoyuna Duyuru

Ekleme tarihi : 03 Mart 2017 Cuma - 17:05

8 Mart 2017 günü yapılacak olan 50.yıl anma etkinliği hakkında

 

08 MART 1967 yılında kurularak şanlı mazisi ile bu yıl 50. Yılını kutlayacağımız ORDUSPOR camiası olarak son günlerde alınan kötü sonuçlarla zor günlerden geçmekteyiz. Ancak bu olumsuz durumlar kulübümüzün şanlı tarihini asla gölgede bırakamayacaktır. Mazimiz ile her zaman gurur duyacağız. Bu bilinç ve düşünce ile ORDUSPOR camiasına maddi ve manevi olarak hizmet etmiş herkesin başımızın üzerinde yeri bulunmaktadır. Bu camiaya hizmet etmek herkese nasip olmayacak bir şereftir. Son günlerde ilimizde yayınlanan yazılı ve görsel basınımızda çıkan art niyetli, yalan yanlış haberleri yapanları bir kez daha kınıyor destek olanlara teşekkür ediyoruz. Özellikle ilimizde yayınlanan bir dergide yapılan röportaj sonucunda eski başkanlarımızdan biri tarafından yapılan talihsiz açıklamayı üzüntü ile okuduk. Herkes tarafından şunun bilinmesini istiyoruz ki;
1- ORDUSPOR camiasına hizmet eden herkes onurlu haysiyetli ve dürüst insanlardır.
2- ORDUSPOR camiasında asla çakma Yönetici ve Başkan olmamıştır ve asla da olmayacaktır.
3- Bu ifadeleri kullanan Eski Başkanımızdan ORDUSPOR camiası olarak özür beklemekteyiz. 
4- Bu camianın zor günlerinde yanında olmak her Ordulu gibi eski yönetici, Futbolcu, Hocalarımızın ve Başkanlarımızın da birinci görevidir.
5- Şuan mevcut başkan ve mevcut yönetim kendi arasında bile ORDUSPOR’un bizden daha iyi yönetecek binlerce başkan binlerce yönetici vardır diye konuşmaktayız. Ama ne yazıkki Orduspor’a başkan ve yönetici olabilme vasfına hem ekonomik hemde sporla ilgileri olan hiç kimse değil başkan veya yönetici olmayı maça gelmeyi, kombine bilet almayı bile kabul etmiyorlar. Orduspor’un şartlarını olumsuz olduğunu bile bile maddi ve manevi olarak taşın altına elini koyan insanların başarılı olsada olmasada Ordusporlulardan beklediği teşekkür ve destektir.
Bütün bu yaşananlara ve her türlü olumsuz şartlara rağmen burada hizmet etmeye çalışan arkadaşlarımıza, futbolcu kardeşlerimize, teknik ekibimize bizlerden önce bu görevlerde bulunan herkesi birlik ve beraberlik içinde son maç, son dakikaya kadar bu şanlı tarihimize sahip çıkmaya, içinde fırtınalar kopsa da yüreğimizde üzüntü ve kızgınlıklarımız olsa da, bu haftadan başlamak ve son dakikaya kadar taraftarlarımız eski ve yeni bütün yöneticilerimizi destek olmaya ve ayrıca 8 Mart 2017 günü yapılacak olan 50.yıl anma etkinliği kapsamında kulüp binamızda yapılacak törenimizde yanımızda olmaya davet ediyoruz.
ORDUSPOR YÖNETİM KURULU

 

Bu haber 2477 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu