ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Yeni Yönetimimiz Ordu Basınıyla Kahvaltıda Buluştu

Ekleme tarihi : 21 Temmuz 2017 Cuma - 16:09

Kulüp başkanımız Ali Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri kongre sonrası ilk kez Ordu basınıyla bir araya geldi…

 

15 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleşen ve Mevcut Başkan Yaşar Pamuk’un aday olmadığı Olağan Üstü Kongrede Orduspor Kulüp Başkanlığına seçilen Ali Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri kongre sonrası ilk kez Ordu basınıyla bir araya geldi…
Bir hafta önce gerçekleşen ve Olağan Üstü Kongrede 113 delegenin imzasıyla Ordu Spor Kulüp Başkanlığına adaylığını koyan Ali Yılmaz ve ekibi kulübün kayyuma kalmasının da önüne geçmişti. Ordu kamuoyunun ve spor camiasının da yakından takip ettiği Orduspor Yeni yönetimi 21 Temmuz 2017 tarihinde Kahvaltılı Basın Toplantısında Royal 52 Otelde bir araya geldi. Yönetim Kurulu Üyelerinin tam kadro yer aldığı basın toplantısında bir basın açıklaması yapan Başkan Ali Yılmaz futbolun yanında, basketbol birinci liginde mücadele eden bayan basketbol takımı ve Voleybol ikinci ligde mücadele eden Voleybol şubeleri de dahil olmak üzere görev dağılımının yapıldığını belirtti.
 
Başkan Yılmaz; 50 yıllık maziye sahip tüm Orduluların ortak değeri olan Ordusporun birçok branşta tüm olumsuzluklara rağmen köklü bir kulüp olarak spora hizmet etmeye devam edeceğini, Ordusporun bir marka değeri bulunduğunu ve iki milyon Ordulunun takımlarına sahip çıkmaları gerektiğini söyledi. Yeni yönetimiyle, taraftarıyla, iş adamlarıyla, STK ve ilin yöneticilerinin de 50 yıllık Orduspora sahip çıkmaları gerektiğine işaret ederek Ordusporun eski parlak günlerine dönmesinin hiç de zor olmadığını ama bunu başarmak için de birlik ve beraberliğin tesis edilmesi gerektiğini söyledi.
 
Basın açıklaması sonrası basın mensuplarının da sorularını yanıtlayan Başkan Yılmaz; profosyonel yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini ve ilgili şubelerin başında görevlendirilen yönetim kurulu üyelerinin özellikle futbol şubesinin yakından ilgilendiren transfer ve diğer konuların önümüzdeki günlerde netleşeceğini, transferler de dahil olmak üzere gelişmeleri Ordu Basını ve kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti.
 
 

 

Bu haber 386 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu