ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Valimiz Seddar Yavuz’u Makamızda ziyaret ettik

Ekleme tarihi : 25 Temmuz 2017 Salı - 19:35

Yönetim Kurulumuz Vali Seddar Yavuz’u Makamızda ziyaret etti.

 

15 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul sonrasındaki yönetim değişikliğinden sonra çalışmalara hızlı başlayan Ordu Spor yönetimi geçtiğimiz hafta Altınordu İlçe Kaymakamı, Vali Yardımcısı Niyazi Erten’i ziyaretinin ardından bugün de göreve yeni başlayan Ordu Valisi sayın Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti.
 
Yaklaşık on kişilik bir heyetle Ordu Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret eden Ordu Spor Kulübü Başkan Ali Yılmaz’la beraberinde kulüp yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hem hayırlı olsun, hem de tanışma amacıyla gerçekleştirdiği ziyarette sohbet konusu ise büyük Orduspor oldu.

Oldukça samimi bir havada gerçekleşen ve yaklaşık bir saat süren görüşmede kulüple ilgili bilgiler aktardan Orduspor Kulübü Başkanı Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri brifing niteliği taşıyan görüşmede Ordusporun dünü, bugünü ve yaşanılan talihsiz süreçle ilgili de bir dosyaya kendisine takdim etti. Kulübün yeni sezon öncesinde acil öncelikli halledilmesi gereken konuların başında gelen tesis, sporcuların barınma ve antrenman sahası ile ilgili konular iletildi. Ayrıca bayanlar basketbol birinci liginde mücadele eden bayan basketbol, erkekler voleybol ikinci liginde mücadele eden voleybol takımları ile ilgili de bilgiler alan Vali Yavuz’un futbola ve Orduspor’a ilgisinin olması da yönetim kurulu üyelerinde moral ve motivasyon yarattı.
 
Vali Yavuz Ordululara da büyük Ordusporun tekrar eski parlak günlerine dönmesi konusunda tüm Ordululara görev düştüğünü, bu anlamda da her Ordululunun köklü kulübüne destek olması gerektiğine işaret etti. Burada en büyük görevin ise asıl şehrin aktörlerine düştüğünü ve şehrin aktörlerinin de Ordusporla ilgili bir iradeyi ortaya koymaları halinde el birliği ile Ordusporu hak ettiği noktaya taşımanın daha kolay olacağını belirtti.
 
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme sonrasında Kulüp Başkanı Ali Yılmaz tüm Ordulular ve Orduspora gönül verenler adına isminin yazılı olduğu Orduspor formasıyla kaşkolu Vali Seddar Yavuz’a takdim etti. Yönetim kurulu üyelerin Vali Yavuz’a ilgilerinden dolayı teşekkür etmesinin ardından ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
Ordu Valiliği görevine yeni başlayan sayın Valimiz Seddar Yavuz’a yeni görevinde bir kez daha başarılar diliyor, tüm Ordulular ve Orduspor taraftarları adına sıcak ve samimi ilgilerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.
 
Orduspor Kulübü
 
 
 
 

 

Bu haber 216 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu